Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVER, 6 dlr, bestående av 1 glas, 17/1800-tal, med beslag vid skaft av silver, 1 flakong, 1800-tal, silver och glas, 1 dosa, dekor med akantus, 1 mindre dosa, 1 pillerdos, 1 brevkniv, längd på brevkniv och flakong ca 14, höjd på glas, 9,5, ask 8x6 cm
Åldersrelaterat slitage, flakong med trasigt gångjärn
771234
2020-05-13