Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 motiv med fartyg, akvarell, mongramsignerad samt daterad 1867, snidad ram i trä med dekor av blommor, ca 10x16 cm

Ej examinerade ur ramar

771237

2020-05-13