Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSEF HOFFMANN, vas, Wiener Werkstätte, omkring 1920/30-tal, auberginefärgad glasmassa, fasettslipad, diameter 12 cm, höjd 11 cm
Invändiga repor, slitage
771240
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här