Børge Mogensen, bänk

Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk
Børge Mogensen, bänk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN (1914-1972), bänk Asserbo Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, massiv furu, höjd ca 43, 170x49 cm

Bruksslitge, repor och märken

771243

2020-05-13