Soffbord i furu

Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, massiv furu, lackerad, höjd ca 50, 130x80 cm

Bruksslitage, smärre repor

771245

2020-05-13