Soffa/Dagbädd "Svane"

Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd
Soffa/Dagbädd

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALDOR VIK & INGEMAR RELLING "Svane", Ekornes Svane, Norge 1960/70-tal, soffdelar med uppfällbara sitsar med bakomvarande förvaring, gavlar med bord, en fällbar, klädda i brunt tyg, 161 samt 190 cm, en bordsdel i ek med hyllplan 70 x 70 cm

Bruksslitage

771261

2020-05-13