Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, DUX, 3-sits, cognacsfärgat läder, sitthöjd ca 40, längd 240 cm

Fläckad, bruksslitage

771265

2020-05-12