Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPA, Asea Belysning, 19350-tal, stomme i mässing samt lackerad plåt, stämplad Ase Belysning E 2100, längd ca 50, lampskärmens höjd ca 30 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

771285

2020-05-13