Patrick VON KALCKREUTH

Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH
Patrick VON KALCKREUTH

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PATRICK VON KALCKREUTH(1892-1970): havsmotiv, olja på duk, signerad, ca 62,5x93 cm

Hål i duk vid två ställen

771290

2020-05-13