Klubbat för:
3 000 SEK
3 500 SEK
SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsmotiv med figurer, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 28x46 cm
Oramad, smärre färgbortfall
771291
2020-05-13