Stolar Italien

Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, Italien, stomme i förkromat stål, sits och rygg med flätad rotting, sitthöjd 47 cm

Enstaka fläck, i övrigt bruksslitage

771293

2020-05-12