Klubbat för:
150 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ESTER ALMQVIST (1869-1934): "April", signerad Ester Almqvist och daterad 1905, olja på duk, ca 60x89 cm
771296
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här