Ester Almqvist oljemålning
Klubbat för:
150 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ESTER ALMQVIST (1869-1934): "April", signerad Ester Almqvist och daterad 1905, olja på duk, ca 60x89 cm
Kuntoraportti
771296
Päivämäärä:
2020-05-13