Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, på benställning, 1700-tal, 3 dlr, mahognyfanér samt intarsia, byrådel samt skåpdel, byrådel med låsmekanik i järnsmide, , höjd ca 183, 104x40 cm, nyckel finns

Fanérskador, renoverat och kompletterat, senare beslag,

771300

2020-05-13