Skåp 1700-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, på benställning, 1700-tal, 3 dlr, mahognyfanér samt intarsia, byrådel samt skåpdel, byrådel med låsmekanik i järnsmide, , höjd ca 183, 104x40 cm, nyckel finns
Fanérskador, renoverat och kompletterat, senare beslag,
771300
2020-05-13