Soffbord mahogny

Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, mahogny, 1950-tal, bordsskiva med skålad kant, höjd 54, 60x120 cm

Bruksslitage, skiva ställvis något blekt

771314

2020-05-15