Matbord samtida
2020-05-12
771330
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, samtida, grålackerad pelarfot, vitlackerad bordsskiva, höjd ca 75, diameter 100 cm
Brukslitage, smärre ytskador o enstaka färgbortfall