Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KÖPMANSDISK, 1900-talets mitt, med hyllor och lådor, höjd ca 99 samt 265x72 cm
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, skador, ej komplett
771332
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här