Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1900-talets mitt, med hyllor och lådor, höjd ca 99 samt 265x72 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, skador, ej komplett

771332

2020-05-13