275 - Orientmatta Kirman ca 482 x 320 cm

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ORIENTMATTA, Meshed/Moud, semiantik, med inskription, ca 485 x 320 cm

Proveniens
Margretetorps Gästgivaregård

Ställvis slitage

771338

2020-08-21