Klubbat för:
20 000 SEK
30 000 SEK
ORIENTMATTA, Meshed/Moud, semiantik, med inskription, ca 485 x 320 cm
Proveniens
Margretetorps Gästgivaregård
Ställvis slitage
771338
2020-08-21