Pall i form av elefant

Pall i form av elefant
Pall i form av elefant
Pall i form av elefant
Pall i form av elefant
Pall i form av elefant
Pall i form av elefant
Pall i form av elefant
Pall i form av elefant

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL / PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, i form av elefant, porslin, höjd ca 52, längd 73 cm

Snabel med nagg

771348

2020-05-18