Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLA, 1900-talets mitt, med skåpsdel, invändig med hyllplan, rotfanér, höjd ca 76 bredd 140, samt djup 25 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken
771349
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här