Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, 1900-talets mitt, med skåpsdel, invändig med hyllplan, rotfanér, höjd ca 76 bredd 140, samt djup 25 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken

771349

2020-05-13