Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, snurrbar och med hjul, betsat trä samt klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 47, höhsta höjd 89 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

771374

2020-05-16