Halsband 18 k guld och odlade pärlor

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALSBAND, 18k guld, odlade pärlor, med kontrollstämplar, längd ca 80 cm, totalvikt ca 26,9 g

smärre slitage

771415

2020-05-16