Knut Norman olja på duk

Knut Norman olja på duk
Knut Norman olja på duk
Knut Norman olja på duk
Knut Norman olja på duk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

KNUT NORMAN 1896-1977), olja på duk, fiskebåtar vid brygga, signerad, dukmått 61x73 cm.

Något slitage.

771418

2020-05-26