Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCHER (6), Picasso, Modogliani, Folon, Mattise, Mondrian, offset, bildmått ca 98x68 cm och mindre
Slitage, skador, revor, fläckar.
771434
2020-05-17