Matgrupp Svenska Modellen gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stolar 6 st "Svenska Modellen", skuren dekor, lösa senare omklädda sitsar, matbord med 3 iläggsskivor a 45 cm, höjd ca 73, 110x110 cm

Slitage, märken, repor, fläckar förekommer

771442

2020-05-18