Hedvig Tegnér oljemålning

Hedvig Tegnér oljemålning
Hedvig Tegnér oljemålning
Hedvig Tegnér oljemålning
Hedvig Tegnér oljemålning
Hedvig Tegnér oljemålning
Hedvig Tegnér oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

HEDVIG TEGNÈR (1866-1961), Rumsinteriör, signerad samt daterad 46, pöja på duk, ca 46x57 cm

771443

2020-05-13