Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PLAFOND för ljuskrona, 18/1900-tal, 6 ljuspunkter, slipad dekor samt förgylld bård, diameter 25 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
771452
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här