Roland Wilhelmsson soffbord i furu

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, soffbord, massiv furu, för Karl Andersson & Söner AB, 1970-tal, lackerad, höjd ca 46, 111x111 cm

Bruksslitage, mindre jack/märken

771473

2020-05-13