Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTA, 1900-talets slut , sannolikt Indonesien, beslag i metall, höjd c 50, 156x60 cm
Bruksslitage
771476
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här