Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1900-talets slut , sannolikt Indonesien, beslag i metall, höjd c 50, 156x60 cm

Bruksslitage

771476

2020-05-13