Olga Smirnova oljemålning

Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLGA SMIRNOVA (född 1954): Röda rosor, signerad, daterad a tergo 2002, olja på duk, ca 90x84 cm oramad

771541

2020-05-13