Sybord
2020-05-13
771544
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD, 1800-talets slut, svärtad björk med fanér, låda vid sarg, höjd ca 72, 55x40 cm
Bruksslitage