Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL LARSSON, stolar, (6 st), stomme i betsad björk, flätad sits och ryggbricka, sitthöjd ca 46, rygghöjd 80 cm
Bruksslitage, skador på flätning
771548
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här