Stolar 6 st, Axel Larsson
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AXEL LARSSON, stolar, (6 st), stomme i betsad björk, flätad sits och ryggbricka, sitthöjd ca 46, rygghöjd 80 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skador på flätning
771548
Päivämäärä:
2020-05-13