Fåtölj 1940-tal, Danmark

Fåtölj 1940-tal, Danmark
Fåtölj 1940-tal, Danmark
Fåtölj 1940-tal, Danmark
Fåtölj 1940-tal, Danmark
Fåtölj 1940-tal, Danmark
Fåtölj 1940-tal, Danmark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940-tal, Danmark, röd textilklädsel, sitthöjd ca 39, rygghöjd 80 cm

Bruksslitage på möbelklädsel

771551

2020-05-14