Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1940-tal, Danmark, röd textilklädsel, sitthöjd ca 39, rygghöjd 80 cm
Bruksslitage på möbelklädsel
771551
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här