Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORBJØRN AFDAL, "Krobo", bänk, Bruksbo, Mellemstrand, Norge, 1900-talets tredje kvartal, höjd 34, 200x37 cm
Slitage
771552
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här