Afdal bänk

Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk
Afdal bänk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBJØRN AFDAL, "Krobo", bänk, Bruksbo, Mellemstrand, Norge, 1900-talets tredje kvartal, höjd 34, 200x37 cm

Slitage

771552

2020-05-13