Klubbat för:
1 900 EUR
Utropspris
1 600 EUR
VEIKKO MARTTINEN (1917-2003) stilleben, signerad samt daterad -82, olja på pannå, 63x48,5 cm
771572
2020-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här