Veikko Marttinen oljemålning

Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning

Klubbat för:

1 900 EUR

1 600 EUR

VEIKKO MARTTINEN (1917-2003) stilleben, signerad samt daterad -82, olja på pannå, 63x48,5 cm

771572

2020-05-15