Stålgravyrer Czeslaw Slania Zlatko Jakus

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STÅLGRAVYRER, 4 st, förlagor till frimärken, bl.a Zlatko Jakus, Czeslaw Slania, samtliga signerade varav 3 numrerade 1/350, mått ca 7x5, samt 13x10 cm medföljer brevpress, pappersvikt, "Gold 22 Carats", från Daphne Pain Paperweights, diamater ca 9 cm

Kuntoraportti

Ej examinerade ur ram, 1 saknar glas, samt 1 med trasigt glas

771585

Päivämäärä:

2020-05-14