Stålgravyrer Czeslaw Slania Zlatko Jakus
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STÅLGRAVYRER, 4 st, förlagor till frimärken, bl.a Zlatko Jakus, Czeslaw Slania, samtliga signerade varav 3 numrerade 1/350, mått ca 7x5, samt 13x10 cm medföljer brevpress, pappersvikt, "Gold 22 Carats", från Daphne Pain Paperweights, diamater ca 9 cm
Kuntoraportti
Ej examinerade ur ram, 1 saknar glas, samt 1 med trasigt glas
771585
Päivämäärä:
2020-05-14