Golvljusstake

Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLJUSSTAKE, mässing, 1800-talets senare del, möjl grek ortodox kyrkokandelanber, höjd ca 140 cm

slitage

771610

2020-05-15