Karin Mobring fåtöljer "Diana"

Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

KARIN MOBRING, fåtöljer (2), "Diana", för IKEA, 1900-talets andra hälft, stomme i furu, canvasklädsel, rygghöjd ca 71, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, repor och märken på stomme, fläckar och slitage på canvasklädsel

771620

2020-05-14