Karin Mobring fåtöljer "Diana"
Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
KARIN MOBRING, fåtöljer (2), "Diana", för IKEA, 1900-talets andra hälft, stomme i furu, canvasklädsel, rygghöjd ca 71, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage, repor och märken på stomme, fläckar och slitage på canvasklädsel
771620
2020-05-14