Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 52/300, oramat blad, bladmått ca 80x78 cm

771624

2020-05-16