Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 52/300, oramat blad, bladmått ca 80x78 cm
771624
2020-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här