Yrjö Kukkapurro

Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, bord, Haimi, Finland, glasfiber, etikettmärkt, ca 60x60 cm, höjd ca 50 cm.

Ställvis slitage med fläckar, repor och färgbortfall.

771649

2020-05-19