Vitrinskåp England 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 2-delat, England, 1900-tal, överdel med spröjsade spegeldörrar, underdel med utdragbar låda med skrivklaff med grön skiva samt lådinredning, höjd ca 203, 79x42 cm
Märken, slitage, glas med skada, kompletteringar
771652
2020-05-18