Vitrinskåp England 1900-tal

Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal
Vitrinskåp England 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 2-delat, England, 1900-tal, överdel med spröjsade spegeldörrar, underdel med utdragbar låda med skrivklaff med grön skiva samt lådinredning, höjd ca 203, 79x42 cm

Märken, slitage, glas med skada, kompletteringar

771652

2020-05-18