Ett par byråer i rokokostil

Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil
Ett par byråer i rokokostil

Klubbat för:

1 100 EUR

Utropspris

600 EUR

BYRÅER, ett par, rokokostil 1900-tal, intarsia av olika träslag, bredd 100 cm, djup 53 cm, höjd 93 cm, Mellaneuropa.

Bruksslitage, torrsprickor.

771657

2020-05-17