Klubbat för:
1 100 EUR
Utropspris
600 EUR
BYRÅER, ett par, rokokostil 1900-tal, intarsia av olika träslag, bredd 100 cm, djup 53 cm, höjd 93 cm, Mellaneuropa.
Bruksslitage, torrsprickor.
771657
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här