Oljemålning John Börén

Oljemålning John Börén
Oljemålning John Börén
Oljemålning John Börén
Oljemålning John Börén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHN BÖRÉN (1903-1983): Stilleben med bananer, signerad och daterad 51, olja på pannå, ca 35x43 cm

771664

2020-05-18