Golvlampor Josef Frankl Svenskt Tenn
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, "Stora Kamelen", golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2368, mässingsfot med svängbar arm, stomme i mässing, modellen formgiven 1939, höj och sänkbar
Fot med smärre bucklor , bruksslitage
771674
2020-05-13