Vilhelm Wohlert takarmatur Louis Poulsen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM WOHLERT, "Satellit pendant lamp", taklampa, för Louis Poulsen, vit frostad glaskupa, höjd ca 43 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

771676

2020-05-13